marți, 29 mai 2007

Cristina. doh


Uite ca intram direct in priza ..Cristina de la 8 B ne surprinde

3 comentarii:

Sp1n spunea...

da..ce ne mai surprinde :))

PKRSNG spunea...

:))) cristina ne surprinde mereu ...poate se referea la Club Gambrinus :)) sau poate...Club ,, Bomba " => locatie: Piata

Anonim spunea...

foarte tare frate =)))) pacat ca eu nu am facut printscreen la statusul cu google =))))