O gramada de faze tari
Si inca o reclama cu pitici ... ceva mai veche
acu e tot neamu lu notorius :))
:((( l-a construit pe dodo degeaba :))))
Trimiteți un comentariu
2 comentarii:
acu e tot neamu lu notorius :))
:((( l-a construit pe dodo degeaba :))))
Trimiteți un comentariu