sâmbătă, 2 iunie 2007

Bucegi - Piticii

Si inca o reclama cu pitici ... ceva mai veche

2 comentarii:

Sp1n spunea...

acu e tot neamu lu notorius :))

Anonim spunea...

:((( l-a construit pe dodo degeaba :))))