marți, 29 mai 2007

Taie gasca neamuleeee !!!!


Doi buni colegi ... ( Fane si Mihaitza ) ... faza tare :D ... Poza facuta de Radw

Un comentariu:

Sp1n spunea...

ala cu securea pe capatana mea si eu radeam :)) isi facuse alcoolu efectu :P